Pierwsze rekrutacje do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego GUM zakończone! - Aktualności -

Aktualności

Pierwsze rekrutacje do Świętokrzyskiego Kampusu Laboratoryjnego GUM zakończone!

Opublikowane przez : Adam Żeberkiewicz

Rozstrzygnięto pierwsze procesy rekrutacyjne do Kampusu GUM w Kielcach. Ośrodek rozpocznie działalność 1 stycznia 2024 roku.

Cztery logotypy uczestników projektu Kampus: Fundusze Europejskie Program Regionalny, Rzeczpospolia Polska (flaga biało-czerwona), Województwo Świętokrzyskie (herb), Unia Europejska Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (flaga unijna).

Trzech z nowozatrudnionych pracowników pochodzi z województwa świętokrzyskiego, natomiast jeden z województwa lubuskiego i aktualnie kończy doktorat na Politechnice Poznańskiej.

To bardzo młody i perspektywiczny pracownik z laboratorium czasu, który będzie odpowiadał za fontannę cezową, czyli bardzo dokładny zegar. Rekrutacje prowadzimy w całej Polsce. Zgłosiło się łącznie 59 osób z całej Polski, niektóre z tytułami naukowymi. To nas pozytywnie zaskoczyło. Czeka nas niedługo kolejnych 26 rekrutacji w przyszłym roku i roku 2023 – tłumaczy dyrektor generalny GUM.

Wspomniany zegar to jedno z najciekawszych urządzeń jakie znajdzie się w Kielcach.

Więcej w artykule https://www.emkielce.pl/miasto/pierwsi-zatrudnieni-w-kampusie-gum-jeden-z-nich-obsluzy-najdokladniejszy-zegar-na-swiecie

do góry